Відкоси Qunell

Відкосна система Qunell – це дуже красиво, стильно, швидко, надійно та безпечно.
Стандартний комплект складається з трьох стартових профілів, трьох панель укосу, трьох панелей лиштви та двох кутових кришок. Можливе монтування укосу по всьому периметру вікна (під підвіконня). Панелі виготовляються з екологічно чистих матеріалів і мають товщину 10 мм. Всередині панель порожниста, з ребрами жорсткості. До складу ПВХ-композиції вводяться спеціальні добавки, стабілізатори, щоб у своєму природному стані вони не виділяли шкідливих речовин, були довговічними та мали стійкість до ультрафіолету. Сама сировинна суміш аналогічна суміші для виробництва вікон високої якості.
Для монтажу укосу проріз готовити непотрібно, оскільки панелі Qunell вирівнюють всі недоліки та нерівності. Геометрія стартового профілю дозволяє уникнути щілин у місцях примикання панелі.
В асортименті ламінація (декори під дерево), фарбування згідно з розкладкою RAL фарбами для ПВХ виробів - FEYCO (Швейцарія).
Додаткові використовується ультрафіолетовий друк. Пропонуємо оформити віконний або дверний проріз з нанесенням малюнка на поверхню. Будь-який малюнок можливо нанести методом ультрафіолетового друку.
Якщо вам потрібні красиві та довговічні віконні укоси, найкращий вибір пластикові панелі Qunell. Їх ви можете придбати в компанії «TEPLOWIN». Будучи офіційними дилерами цієї продукції, ми не є останньою ланкою ланцюжка посередників, і тому маємо можливість підтримувати цілком помірний і конкурентоспроможний рівень цін. Разом з тим, ми гарантуємо своїм покупцям відмінну якість всіх наявних у нас в продажу товарів. 
Сьогодні обробка з ПВХ і інших синтетичних матеріалів дуже популярна, до того ж не тільки в нашій країні, але й у всьому світі. І причина цього цілком об'єктивна: такі укоси не пропускають вологу, не вицвітають і не деформуються. До того ж можна обрати будь-який колір або фактуру під дерево. Монтаж таких панелей виконується дуже швидко. У цій справі вам також зможе допомогти наша компанія. Установка укосів — один з видів нашої спеціалізації.
Ми пропонуємо наступні послуги: наші майстри можуть встановити укоси оперативно і якісно. Придбати панелі можна окремо від вікон. Всі наші товари повністю відповідають найвищим стандартам якості. У нас можна підібрати укоси під будь-який інтер'єр.
Відкосна панель Qunell дуже довговічна в експлуатації. У нас можна купити укоси з теплоізоляційним і звукоізоляційним монтажем.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.