Віконні ручки

Віконні ручки невіднятний елемент вікна. Без ручки стулку не відкрити й неможливо провітрити кімнату. За допомогою ручки відбувається управління стулкою.
При оберті ручки на 90° стулка повністю відкривається, при оберті на 180° стулка відхиляється на провітрювання, а якщо повернути ручку на 45°, то стулка відійде на декілька міліметрів, що забезпечить надходження свіжого повітря без утворення протягу – такий режим доречний в зимовий період, коли потрібно провітрити кімнату, але не хочеться її охолоджувати.
Окрім своїх основних функцій ручка повинна бути надійною і зносостійкою, практичною та гармонійно підходити до інтер’єру.
Лінійка віконних ручок достатньо широка. Починаючи від стандартних, недорогих, до протизламних та ручок з ключем (для захисту дітей).
Стандартні ручки використовують на вікнах, які не потребують додаткового захисту – наприклад, від несанкціонованого проникнення в приміщення, або від випадання дітей з відкритого вікна. Якщо у квартирі є маленька дитина, пропонуємо встановити ручку з ключем. В зачиненому положенні ручки стулку можна відкривати на провітрювання, що забезпечить здоровий клімат шляхом притоку свіжого повітря, і захистить Вас і Вашу дитину від біди.
Протизламну ручку є сенс обрати для вікон на первих або останніх поверхах та в приватному будинку. Така ручка має вмонтований пружинний механізм, який запобігає несанкціонованому проникненню в приміщення методом розхитування стулки. Зазвичай протизламна ручка використовується із захисним блокатором стулки, який монтується окремо на верхню і нижню частини стулки.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?