Енергозберігаючі склопакети Київ

Склопакети пластикових вікон служать для забезпечення в приміщеннях потрібних рівнів освітленості та теплозвукоізоляції. Від них багато в чому залежать характеристики, надійність та довговічність виробів для заповнення віконних прорізів.

Склопакет складається з декількох шарів скла, по периметру з'єднаних дистанційною рамкою. Простір, обмежений двома склами та рамкою, називають камерою. Залежно від кількості скла (від двох до чотирьох) склопакети бувають одно — трикамерні.

Трикамерні склопакети зустрічаються рідко, їх доцільно застосовувати в умовах дуже суворого клімату і сильного шуму. Потрібні характеристики простіше і дешевше забезпечити застосуванням спеціального скла в склопакеті та заповненням камер газом.

Маркування склопакетів складається з букв і цифр, розбитих дефісами на групи. Перша група характеризує зовнішнє скло, друга — камеру, третя — наступне скло і т.д. Маркування 4-10-4-10Ar-4і позначає

• зовнішнє скло — звичайне 4 мм;

• перша камера шириною 10 мм з повітрям;

• середнє скло — звичайне 4 мм;

• друга камера шириною 10 мм з аргоном;

• внутрішнє скло — енергозберігаюче 4 мм.

Для виготовлення склопакетів використовують такі види скла:

• М — звичайне. Цифра за буквою (0 - 7) говорить про якість скла. Чим вона менша, тим краще.

• F - флоат-скло з дуже гладкою поверхнею.

• К - енергозберігаюче з твердим покриттям.

• і - енергозберігаюче з м'яким покриттям.

• S - забарвлене сонцезахисне.

Якщо в маркуванні камери букви відсутні, вона заповнена повітрям. Камери, заповнені аргоном, маркують - Ar, криптоном - Kr

Прозорість пластикового вікна залежить від якості скла. Про нього можна судити по цифрі, що стоїть з літерним позначенням виду скла. Чим вона менша, тим менше дефектів доводиться на одиницю площі. На сонячному боці доцільно виконати сонцезахисне скління склопакетами Солар або Мультифункціональними склопакетами.

Чим більша ширина камер і товщина скла, тим краще звукоізоляційні характеристики. Шум приглушується краще, якщо камери мають різну ширину (наприклад, 16 і 12 мм). Хороші результати дає скління триплексом.

Рівень теплоізоляції в таких склопакетах підвищують застосуванням енергозберігаючого скла, збільшенням числа камер із заповненням інертними газами.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.