REHAU MONTAGE 

 МОНТАЖ ВІКОН ПО ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ

Дізнайтеся вартість матеріалів REHAU Montage у нашого консультанта:

* Всі ці матеріали REHAU Montage Ви можете придбати у нас окремо або разом з роботами.

Термін служби металопластикових вікон залежить від якості виконання монтажу. Коли говорять про високоякісний та довговічний монтаж світлопрозорих конструкцій, то мають на увазі належну герметизацію монтажних швів в місцях примикання віконного блоку до стінового прорізу. Все це створює цілісну систему, що містить кілька функціональних прошарків, котрі дадуть можливість віконній конструкції зберігати працездатність в умовах будь-яких силових та кліматичних впливів.

Функціональні прошарки монтажних швів

Віконні блоки під час експлуатації знаходяться під впливом зовнішніх кліматичних умов. Щоб ефективно витримувати відповідне навантаження, монтажні шви повинні бути правильної конфігурації та виконані з обов’язковим утепленням та герметизацією.

Через те, що вода має властивість існувати в різних агрегатних станах ( пар, рідина, лід), в більшості випадків саме її вплив є основною причиною утворення дефектів у будівлях. Під час дощів можливі протікання, а при різниці вологості повітря зовні та всередині приміщення можемо спостерігати утворення конденсату та плісняви на поверхнях. І саме неякісно виконані монтажні шви у віконних та балконних конструкціях в сезон дощів та холодних періодів найчастіше стають причиною утворення конденсату.

Щоб цього уникнути, необхідно сумлінно ставитися до кожного з етапів процесу монтажу, використовувати суто ті матеріали, які дадуть максимальний ефект та правильно організувати функціональні прошарки монтажних швів.

Шар № 1 ПАРОНЕПРОНИКНА ЗОНА

Служить для захисту монтажної піни від потрапляння пари зсередини приміщення. Контур пароізоляції повинен бути замкнутим по периметру вікна, без розривів. У такий спосіб температура на поверхні з боку приміщення стає вищою від температури точки роси.

Щоб створити паронепроникну зону, при монтажі віконної конструкції використовують внутрішню монтажну стрічку або ж рідку пароізоляційну мембрану.


Монтажна пароізоляційна будівельна стрічка REHAU має високі пароізоляційні властивості, тому надзвичайно якісно захищає монтажні шви від впливу внутрішнього середовища приміщення та запобігає проникненню вологи в монтажну піну та в структуру стіни з внутрішнього простору.

Має двосторонню мембрану, яка пропускає молекули води лише в одну сторону. З боку піни волога має змогу вийти у внутрішнє середовище приміщення, що дозволяє піні сохнути. Однак з приміщення в піну монтажного шва молекули води проникнути не можуть. Стрічка з обох боків має клейові смужки з боку профілю й з боку стіни. Вони забезпечують гарну адгезію до більшості будівельних матеріалів.
Можна фарбувати й заштукатурювати.
Протягом двох перших місяців після монтажу віконної конструкції стрічку необхідно захистити від впливу сонячного випромінювання, наприклад, поштукатуривши її. Інакше під дією ультрафіолету вона може втратити свої властивості.

РІДКА ПАРОІЗОЛЯЦІЙНА МЕМБРАНА – це мастика, вже готова для використання. Застосовується під час монтажу віконних конструкцій зсередини приміщення, забезпечує пароізоляцію монтажних швів. Після висихання створює еластичний паронепроникний шар ізоляції. Виготовлена на водній основі, підсилена волокнами, має гарну адгезію до більшості будівельних матеріалів. Мастика не виділяє шкідливих сполук та не має запаху. Безпечна для навколишнього середовища, легко наноситься. Після висихання може фарбуватися й заштукатурюватися.

ШАР №2

Ця зона має забезпечувати тепло- і звукоізоляцію приміщення, тому повинна бути виконана зі стійких до ультрафіолету та вологи матеріалів або додатково захищена від їх руйнівного впливу. Щоб забезпечити якісну теплоізоляцію, треба відмежувати цей шар від зовнішнього середовища.

Для організації функціональної зони застосовують всесезонну монтажну піну REHAU.
Це високоякісна професійна поліуретанова піна, яка має мінімальне подальше розширення. В затверділому стані набуває гарних теплових і звукоізоляційних властивостей. Також має високу деформаційну здатність та рухливість і відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів.
Монтажна піна потребує обов`язкового захисту від тривалого впливу ультрафіолетового випромінювання. Досягається це за допомогою гідро- та паро- ізоляційних матеріалів.

ШАР №3

Цей шар захищає монтажну піну від проникнення вологи зовні приміщення. Водночас сприяє виведенню вологих випарів, які проникають в монтажну піну зі стін будинку. Для організації гідроізоляції застосовують кілька матеріалів:
зовнішню монтажну стрічку або рідку дифузійну мембрану та гібридний фасадний герметик

ЗОВНІШНЯ МОНТАЖНА СТРІЧКА

Гідроізоляційна будівельна монтажна стрічка REHAU використовується для захисту монтажних швів з зовнішньої сторони віконної конструкції. Має паропроникні властивості та надійно захищає монтажну піну від накопичення вологи із зовнішнього середовища. Додатково оснащена клейовими смужками з двох сторін.
Потребує захисту від сонячного випромінювання. Можна фарбувати й оштукатурювати.
Це необхідно зробити не пізніше, ніж через 3 місяці після монтажу віконних конструкцій.

РІДКА ДИФУЗІЙНА МЕМБРАНА

Рідка мембрана виготовлена на базі МС-полімеру, застосовується для гідроізоляції монтажних швів, вузлів та елементів з'єднання віконних і дверних конструкцій під час монтажу.
Використовується на вертикальних і на горизонтальних поверхнях. Високоеластична. Після висихання набуває вологонепроникних властивостей та має гарну стійкість до атмосферних впливів. Поверхню мембрани можна фарбувати фарбами на водній основі. Стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання протягом року, після цього терміну потребує додаткового захисту матеріалами, що використовуються для опорядження фасадів.

ГІБРИДНИЙ ФАСАДНИЙ ГЕРМЕТИК

Однокомпонентний фасадний герметик, виготовлений на основі МС-полімеру, має високу еластичність та деформаційну стійкість. Стійкий до ультрафіолету та атмосферних впливів, тому використовується як зовні, так і всередині приміщень. Має чудову адгезію до будівельних матеріалів, таких, як бетон, цегла, кераміка, метали, деревина, ПВХ, скло та ін. Екологічний, безпечний, не містить розчинників, силіконів, ізоціанатів та майже не має запаху. Фарбувати можна фарбами на водній основі.
Зазвичай застосовується для герметизації монтажних швів та вузлів з'єднання віконних і дверних конструкцій; як клейкий засіб при застосуванні монтажних стрічок; для герметизації місць примикання відливів та козирків, а також для герметизації з'єднань підставочних профілів з EPS.
інфо

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.