Балкони та лоджії під ключ в Києві

Виконуємо роботи по внутрішньому та зовнішньому облаштуванню балкону.

Зовнішня обшивка балкону сайдингом

Зовнішня обшивка балкону профнастилом

Ми виконуємо роботи: 

- винос або розширення балкону
- укріплення перил балкону
- внутрішня обшивка дерев'яною вагонкою
- внутрішня обшивка пластиковою вагонкою
- зовнішня обшивка балкону сайдингом або металом
- утеплення балкону
- укладка підлоги
- обшивка стелі на балконі
- монтаж сушки для білизни
- виготовлення даху балкону на останніх поверхах 

Будинки нашого часу відрізняються найбільшою різноманітністю балконів. Це стандартні, кутові, суміжні, еркерні та Г-образні варіанти, а також конструкції неправильної форми зі скосами та довжиною до 12 м. Всі вони можуть стати зручною частиною житла. Ми виробляємо облаштування всіх видів балконів та лоджій. Переробляємо їх під кімнати, місткі комори, робочі кабінети та під інші варіанти відповідно до ваших побажань.

Щоб отримати нове функціональне приміщення, просто замовте на свій балкон скління, і ми в найкоротші терміни виконаємо ваше замовлення за доступну ціну.

Раніше балкон зазвичай служив додатковим місцем для зберігання домашніх речей. Наразі поступово увага до цієї частини квартир приділяється більше. Все більше власників житла виявляють бажання зробити з балкона затишний простір для приємного проведення часу.

Якщо балкон знаходиться на сонячній стороні будинку, бажано встановити на його вікна сонцезахисні системи. Завдяки їм в спекотні дні у квартирі буде не настільки душно, а в денний час створюється приємним напівтемрява на балконі і в прилеглій кімнаті. Також наявність додаткового захисту на вікнах дозволяє приховати свій побут, якщо будинок навпроти знаходиться дуже близько.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.