Тепле вікно для квартири

Вікна Рехау з п'ятикамерного профілю оптимально підходять для засклення квартири з централізованим опаленням, або для заміни старих вікон в приватному будинку.

Вікна з профілю Rehau Euro-design 70 в комбінації з двокамерним енергозберігаючим склопакетом максимально збережуть тепло в вашій оселі будь-то кухня, вітальня чи спальня. 

Також данна система в поєднанні з теплим склопакетом вирішить питання розширення житлової площі за рахунок балкону або лоджії.

розмір вікна (ш*в)
1150мм*1360мм

- П'ятикамерний профіль
- Склопакет 40мм енергозберігаючий
- Фурнітура Масо 
Замір та доставка

розмір вікна (ш*в)
1800мм*1360мм

- П'ятикамерний профіль
- Склопакет 40мм енергозберігаючий
- Фурнітура Масо
Замір та доставка

габарит блоку (ш*в)
1800мм*2140мм

- П'ятикамерний профіль
- Склопакет 40мм енергозберігаючий
- Фурнітура Масо
Замір та доставка

Дізнатися повну вартість

Передзвоніть мені

Ламіновані вікна REHAU

Широка лінійка кольорових рішень профілів Рехау задовольнить навіть самого вимогливого клієнта. 
В асортименті ламінація профілю під дерево, фарбування, та ламінування під будь-який колір.

За способом відкриття пластикові вікна діляться на наступні різновиди: глухі, фрамужні, поворотні та поворотно-відкидні.

Найпростіші і доступні моделі встановлюють в спортивних залах, офісних центрах, кафе і ресторанах. Глухі вікна, завдяки статичному стану, зменшують ймовірність розгерметизації приміщення. Такі вікна зручно декорувати квітковими горщиками, які розташовуються на підвіконні.

Найбільш поширенні універсальні поворотно-відкидні стулки, що відкриваються всередину приміщення. Такі моделі вибирають люди, які проживають в багатоповерхових будинках. Більш рідкісні фрамужні (відкидні) стулки з ручним, автоматичним і механічним управлінням, вони полегшують процедуру провітрювання приміщення. У невелику щілину проникає достатня кількість повітря для поліпшення мікроклімату. Це безпечний варіант відкривання вікна, який не допускає трагедії за участю дітей і домашніх тварин.

Комбіновані (поворотно-відкидні) моделі поєднують всі раніше описані характеристики. Система дозволяє повністю або частково відкрити стулки. Такі вікна мають механізм мікропровітрювання для осінньо-зимового періоду. Після повороту спеціальної ручки утворюється щілина, розмір якої не перевищує 3-10 міліметрів.

При виборі профільної системи необхідно приділити підвищену увагу кількості камер. Дана характеристика впливає на рівень теплоізоляції пластикового вікна. Також важливо правильно обрати склопакет. Однокамерними склопакетами комплектують балконні блоки або вікна в нежитлових приміщеннях. Двокамерні енергоефективні склопакети вибирають для житлових опалювальних приміщень.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.