Тепле вікно для приватного будинку

Вікна Рехау Synego з багатокамерного профілю (7 камер рама, стулка 6 камер) оптимально підходять для засклення квартир з індівідуальним опаленням та для приватного будинку. Це ті вікна, які допоможуть заощаджувати на оплаті комунальних.

Вікна з профілю Rehau Synego - максимальне заощадження енергоспоживання. Такі вікна на довгі роки забезпечать Вашу родину теплом та затишком.
Система з конструктивною глибиною 80 мм та трьома контурами ущільнення максимально захищає від протягів та потрапляння вологи. 
Інноваційна формула поверхні забезпечує неповторний блиск та захист поверхні.

KALEIDO PAINT - ЛАКУВАННЯ ЗСЕРЕДИНИ ТА ЗЗОВНІ
Понад 400 варіантів дизайну.

розмір вікна (ш*в)
1150мм*1360мм

- Багатокамерний профіль
- Склопакет 42мм, 2 напилення
- Фурнітура Масо
- Монтаж 
- Замір  

розмір вікна (ш*в)
1800мм*1360мм

- Багатокамерний профіль
- Склопакет 42мм, 2 напилення
- Фурнітура Масо
- Монтаж
- Замір 

габарит блоку (ш*в)
1800мм*2140мм

- Багатокамерний профіль
- Склопакет 42мм, 2 напилення
- Фурнітура Масо
- Монтаж
- Замір  

Дізнатися повну вартість

Передзвоніть мені

Ламіновані вікна REHAU SYNEGO

Система доступна в білому кольорі та варіантах ламінації в масі згідно каталогу REHAU, коли зовнішня, внутрішня сторони покриті ламінаційною плівкою, та сам профіль має відтінок ламінації. Також доступна ламінація профілю з однієї сторони. В асортименті понад 220 кольорів.
Можливе декорування з зовнішньої сторони алюмінієвими накладками REHAU Alutop, понад 170 відтінків кольорів відповідно до RAL, DB або NCS.
Доступні матові декори Kaleido Woodec - Cивий дуб (Sheffield Oak concrete), Вибілений дуб (Sheffield Оak alpine), Бурштиновий дуб (Turner Oak malt).

Накладки REHAU Alutop

понад 170 відтінків кольорів відповідно до RAL, DB або NCS.

Пластикові вікна вже не перше десятиліття повсюдно використовуються в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях і в багатьох інших типах будинків. Сьогодні на огляд покупця надається великий вибір найрізноманітніших виробників профілів для виготовлення вікон, склопакетів та додаткових матеріалів. При покупці металопластикових вікон вкрай важливо не допустити поспішного рішення, щоб згодом не пошкодувати про даремно витрачені кошти і час. Далі якраз і описані найбільш поширені помилки при виборі ПВХ вікон, про які варто знати кожному.

1. На вікнах можна і заощадити

Багато людей при виборі вікон прагнуть не робити зайвих переплат, часто спираючись на поради своїх друзів і знайомих, мовляв, можна знайти і дешевше. Частково це, звичайно, вірно, але давайте з'ясуємо, з яких параметрів складається кінцева ціна виробу:

• вартість матеріалів й комплектуючих деталей;

• оплата за оренду приміщень;

• виплати працівникам магазину;

• ціна обладнання для якісного виготовлення різних конструкцій.

Варто розуміти, що фірми, що пропонують вікна за вартістю помітно нижче ринкових, однозначно заощадили на одній з даних складових. Зокрема, подібна економія ґрунтується на наступних моментах. 

• Використання бюджетних неоригінальних комплектуючих.

• Профілі з дуже тонкими стінками і зменшеним або зовсім відсутнім армуванням.

• Більш тонкі скла невідомих марок.

• Робота низькокваліфікованих фахівців.

Природно, все це істотно знижує кінцеву якість віконної конструкції. Як наслідок вам буде потрібно більш часте обслуговування, вкладення грошей на додаткові ремонти, а в майбутньому цілком можливі ламання фурнітури, через що доведеться міняти всю віконну систему. Як ви розумієте, тут краще один раз заплатити повну вартість, ніж стати героєм відомої приказки про скупого, що платить двічі.


2. Вибір вікон лише по марці профілю

Далеко не завжди вибір тільки за відомим бренду виявляється правильним. Річ у тому, що пластикові вікна є складними багатокомпонентними конструкціями. Основними тут є такі елементи:

• сам профіль;

• відповідна фурнітура;

• склопакет.

Тільки при дотриманні всіх якісних вимог до кожної з цих складових ви отримаєте довговічну конструкцію. Недобросовісні продавці в бажанні привернути увагу покупця низькою вартістю акцентують вашу увагу на знаменитому брендові віконного профілю, не згадуючи про дешевий склопакет і бюджетну фурнітуру. У підсумку після монтажу покупець помічає продування, конденсат між склами, неякісну вентиляцію та інші малоприємні наслідки безграмотної економії. Тобто звертайте вашу увагу на загальну якість всіх елементів віконної конструкції. Однак тут помилки вибору пластикових вікон лише починаються.


3. Самостійна установка

Як правило, всі компанії-виробники часто включають у вартість своєї продукції і ціну монтажу віконних конструкцій. У спробі зайвий раз заощадити деякі споживачі зовсім відмовляються від цієї можливості, сподіваючись на власні сили або послуги знайомих приватних майстрів. Однак варто розуміти, що грамотно виконати монтаж з дотриманням всіх обов'язкових нормативних вимог зуміють лише професійні фахівці. Навіть дрібні недоробки й похибки монтажу приведуть до зниження загальних експлуатаційних характеристик всієї віконної системи, а саме:

• теплоізоляція;

• звукоізоляція;

• належної роботи фурнітури;

• безпеку і інше.

Причому все це може проявитися лише з часом. В результаті знадобляться численні додаткові витрати для проведення ремонту, а цілком ймовірно, і повної заміни віконних конструкцій.


4. Монтаж вікна без належної обробки зовнішніх укосів

При монтажі віконних конструкцій багато людей сильно стурбовані насамперед станом свого інтер'єру. Так, усередині приміщень віконний отвір оформляють за допомогою різних варіантів — штукатурка, пластикові укоси та ін. Але зовнішня сторона часто турбує покупців куди менше, адже її видно тільки з вулиці. Однак саме їй варто приділити особливу увагу. Тут варто згадати про наступні фактори:

• дощ;

• град;

• сніг;

• спекотне сонце;

• перепади температур.

Від усього цього монтажна піна може прийти в непридатність, з'являться протяги, шов почне пропускати вологу, а також шум з вулиці. Всьому цьому запобігти зможуть лише грамотно і в належний час зроблені зовнішні укоси, що вкрай необхідні для захисту монтажних швів. Хочете дізнатися більше помилок при виборі пластикових вікон? Тоді читайте далі.


5. Відсутність гарантії в договорі

Коли для виробництва віконних профілів, фурнітури і склопакетів використовуються високоякісні матеріали, а установкою займаються досвідчені майстри, то фірма завжди буде впевнена в якості проведених робіт і спокійно гарантує вам належний термін служби вікон в районі 5 років або навіть більше. Найголовніше, щоб дана інформація була вказана в укладеному договорі, інакше ви не зможете розраховувати на усунення різних неполадок при експлуатації вікон, якщо такі виникнуть.

Як висновок варто відзначити, що навіть найбільш якісні вікна з ПВХ досить швидко вийдуть з ладу, якщо не доглядати за ними належним чином. Тобто берегти від механічних пошкоджень, очищати фурнітуру, стежити, щоб не зносився ущільнювач. Пам'ятайте про все це, щоб не допускати помилки при виборі пластикових вікон і залишатися задоволеним досконалою покупкою багато років.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.