Французький балкон Rehau

Вікна Рехау для скління балконів та лоджій - 
це теплова і звукова ізоляція простору, міцність та експлуатаційна безпека.  

Монтаж вікон в підлогу в новобудівлях

Вікна Rehau для французького балкона

Панорамне скління вікнами Рехау

Французький балкон - це балкон засклений вікнами до самої підлоги. До такого скління потрібно підходити дуже серйозно.
Нижня частина вікон французького балкона знаходиться в зоні ризику пошкодження, тому бажано використовувати надміцні склопакети. Це можуть бути склопакети із загартованим склом, триплексом або протиударною плівкою.
Монтаж французького балкона виконується з обов'язковим статичним посиленням конструкцій. Для цього використовуються спеціальні посилювачі та з'єднувачі, які жорстко кріпляться між стелею та підлогою і є опорою конструкції.  

Для скління балкону вікнами в підлогу бажано заздалегідь визначитися зі склопакетом. Найбільш поширений двокамерний мультифункційний склопакет, який взимку збереже тепло, а влітку захистить від активного сонячного світла. Однокамерні склопакети прийнятні переважно для холодного скління, коли потреба тільки в захисті від вітру та дощу. Можна використовувати однокамерний склопакет з покриттям Солар, який влітку допоможе зберегти комфортний клімат на балконі. 
Дуже часто на французькому балконі використовують тоновані склопакети, які запобігають потраплянню сонячних променів в приміщення, але треба ураховувати те, що з такими склопакетами в кімнаті буде достатньо темно вдень. 
Від пластикових конструкцій очікується не тільки практичність. Важливо, щоб вони гармонійно вписувалися в інтер'єр і підкреслювали стильність дизайну. Оригінальний елемент декору — пофарбований або ламінований профіль з міцним покриттям, який може бути всередині або ззовні балкону. 
Ламіновані профілі відрізняються високою стійкістю до всіляких впливів. Спеціальна плівка може імітувати, наприклад, поверхню деревини. Однак на відміну від природного матеріалу (дерева) пластиковий профіль стійкий до вологи, тому ПВХ вікна більш довговічні.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.