Тепле вікно для котеджу

Вікна Rehau Geneo з шестикамерного профілю підходять для будинків з пасивним опаленням. 


Іноваційна система Rehau Geneo виготовлена з надміцного матеріалу RAU-FIPRO, що дозволяє виготовляти конструкції більшого розміру. 
В стандартних (розмірах) вікнах профіль не армується, тому вікна із профілю Генео мають високий коефіцієнт опору теплопередачі Rf* = 1,16 м²K/Вт та максимально утримують тепло в приміщені. 
Три контури ущільнення забезпечують максимальну герметичність. 

розмір вікна (ш*в)
1150мм*1360мм

- Шестикамерний профіль
- Енергозберігаючий склопакет 44мм
- Фурнітура Масо
- Монтаж 
- Замір 

розмір вікна (ш*в)
1800мм*1360мм

- Шестикамерний профіль
- Енергозберігаючий склопакет 44мм
- Фурнітура Масо
- Монтаж
- Замір  

габарит блоку (ш*в)
1800мм*2140мм

- Шестикамерний профіль
- Енергозберігаючий склопакет 44мм
- Фурнітура Масо
- Монтаж
- Замір  

Кольорові рішення REHAU GENEO


- Ламінація профілю, понад 80 різноманітних декорів плівок, або класична структура дерева, або зернистість.
- Алюмінієві накладки, понад 170 відтінків кольорів відповідно до RAL, DB або NCS.
- Понад 400 варіантів дизайну лакування - на вибір гладка чи структурована поверхня.
- Матові декори Kaleido Woodec - на вигляд та дотик наче натуральне дерево:

Велика кількість різновидів віконних профілів надає великі можливості. Власники житла хочуть мати конструкції надійні і довговічні. Для цього вивчають наявний на ринку асортимент з певними властивостями.
Наші фахівці розбираються у всіх нюансах металопластикових конструкцій, від експлуатації яких зазвичай покупці очікують збереження тепла та захист від гучного шуму з вулиці. До того ж в літній час в квартирі має бути прохолодно. Хтось орієнтується на зламостійкість конструкції, а для когось важлива безпека і захист дитини. Перш за все, варто визначитися, які критерії вікон є для кожного першочерговими.
Найбільш поширений німецький профіль — Rehau. Матеріал характеризується стійкістю до деформацій і перепадів температур; різноманітністю форм (можливість виготовлення нестандартних за формою вікон); однорідністю кольору; відсутністю запаху і т.д.

Термін служби пластикових вікон Рехау, виконаних з дотриманням технології, становить 50-60 років. Залежно від товщини зовнішніх і внутрішніх стінок профілі Rehau відносять до певного класу. Більш товстий профіль надійніше та "тепліше", відрізняється також більшою кількістю повітряних камер та контурами ущільнення.

Для засклення котеджу бажано зупинити вибір на максимально теплих системах rehau, таких як Rehau Synego або Rehau Geneo. Дані системи мають максимальні енергоефективні властивості, максимальну герметизацію завдяки трьом контурам ущільнення, та можливість використання максимально теплих склопакетів. Такі вікна максимально збережуть тепло у вашій оселі та допоможуть заощадити на опалюванні будинку.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.