Винос балкону

Збільшення внутрішнього простору за допомогою розширення балкону

Існує декілька варіантів для збільшення внутрішнього простору на балконі. Найпоширеніший - це винос по підвіконню. Виконується в будинках, які мають залізобетонну огорожу. Такий спосіб залишає на місці парапет, а коштом широкого підвіконня всередині додається більше місця.

Також можливе розширення балконної плити. Довжина підлоги збільшується за допомогою швелерів, які надійно закріплюються до стіни будинку та по периметру наявної плити. Знизу підшивається листом металу, а в середині підлога герметизується та утеплюється.

Чи всі балкони можна розширити?

Так, майже всі балкони придатні до розширення. Іноді потребується додаткове посилення наявної огорожі або плити (підлога).
При розширені балкону використовується метал, який після зварювання ґрунтується для запобігання корозії. Такі балкони потребують обов'язкового утеплення, оскільки металеві деталі дуже добре передають холод.

Щоб отримати більш точне уявлення про вартість, залиште замовлення або зв'яжіться з менеджером компанії. Навіть для попереднього розрахунку нам знадобиться інформація про вид балкону, орієнтовні розміри, конфігурацію конструкції, а також дані про бажаний спосіб облаштування та підбір профільних систем та склопакету.
Кожен балкон вимагає персонального підходу. Наша компанія виконує скління цих конструкцій за найсучаснішими технологіями в доступному діапазоні ціни. В результаті проведених робіт ви отримаєте оновлене балконне приміщення, утеплите квартиру і створите комфортні умови для всієї родини!

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.