Ціни на вікна REHAU в Києві

Зазвичай підбір вікна проводиться в залежності від будинку, в якому потребується заскління. Остаточна ціна вікон залежить від розмірів конструкції та енергоефективних характеристик.

Вікна Rehau — доступна ціна та бездоганна якість.

Важко уявити фасад сучасної будівлі без пластикових вікон. За минулі 15-20 років металопластикові конструкції повністю "витіснили" дерев'яні рами, що вимагають щорічного фарбування. ПВХ-вікна сьогодні можна побачити на багатоквартирних житлових комплексах, заміських котеджах і промислових об'єктах. "Євро" склопакети прикрашають будівлі, одночасно захищаючи людей від погодних примх.


Пластикові вікна: характеристика і важливі експлуатаційні якості. 

При виготовленні пластикових вікон використовується високоякісний полівінілхлорид з стабілізуючими компонентами. ПВХ матеріал систем Rehau, завдяки стабілізаторам, надійно захищений від ультрафіолетового випромінювання та екологічно чистий. Рами зберігають первинне забарвлення протягом усього періоду експлуатації (30-45 років).

Пластикові вікна мають ідеально гладку поверхню, яка не накопичує вуличну кіптяву. Матеріал легко відмивається від забруднень за допомогою вологої поролонової губки або бавовняної ганчірки. Для цієї мети не доведеться навіть використовувати шкідливі хімічні засоби.

Металопластикові вікна з профілів Rehau захищають житло від проникнення вуличного пилу і продуктів згорання палива. Повна герметичність забезпечується ущільнювачами Rehau. Після заміни старих дерев'яних вікон на нові пластикові вікна, приміщення стає більш комфортним для проживання, роботи та відпочинку. ПВХ конструкції із профілів Рехау значно знижують рівень шуму в квартирі. Вони грають роль бар'єра на шляху звукових хвиль, що доносяться з будівельних майданчиків, автомобільних магістралей і промислових підприємств.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.